Centrum Telekardiologiczne HolterHELP

Kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem
Nowoczesne systemy holterowskie
Profesjonalna opieka w trakcie badania
Analiza i Opis badania w 24h

Specjalizujemy się w badaniach serca z dostawą Holtera do domu na terenie całej Polski.

Z NAMI ROZPOCZNIESZ BADANIE JUŻ JUTRO!

Zamówienia przez telefon
792 999 919

Podmiot leczniczy - RPWDL nr księgi: 000000240330

Jak przebiega badanie?

Krok 1

Zamów badanie

Badanie możesz zamówić samodzielnie, bezpośrednio na naszej stronie www.holterhelp.pl, (24h/7), bądź telefonicznie dzwoniąc do naszego Centrum Telekardiologicznego pod numer: 792 999 919.

Przy zamówieniu podajesz rodzaj i wariant badania (na ile dni), dane pacjenta oraz adres dostawy Holtera na terenie Polski.

UWAGA! Zamówienia na badania realizowane zagranicą przyjmujemy wyłącznie telefonicznie!

Krok 2

Wybierz rodzaj i dogodny termin badania

Dostępne badania:

Po wybraniu rodzaju badania pojawi się kalendarz dostępnych terminów, zaznacz w nim dogodny dla siebie termin rozpoczęcia badania, podaj adres dostarczenia Holtera i uzupełnij wymagane dane pacjenta. Wybierz jedną z opcji dostawy Holtera: kurier DHL  lub do wybranego paczkomatu InPost. Zapłać za badanie przez internet, przelewem, kartą, Blikiem lub przy odbiorze u kuriera.

Krok 3

Dostawa Holtera do domu

W dniu rozpoczęcia badania na adres email otrzymasz informację o planowanej godzinie przyjazdu kuriera. Jeżeli wybrałeś doręczenie do paczkomatu, odbierz przesyłkę po otrzymaniu wiadomości SMS.
W przesyłce znajduje Holter oraz wszystkie akcesoria potrzebne do rozpoczęcia badania.

Po otrzymaniu Holtera zadzwoń do Centrum, aby umówić dogodną dla siebie godzinę uruchomienia badania.

Badanie należy uruchomić w dniu otrzymania aparatu Holtera, w dni robocze do godz. 20:00, w weekend w godz. 9:00 – 15:00.

Krok 4

Rozpoczęcie badania

Po otrzymaniu Holtera zadzwoń do Centrum na numer 792 999 919.

Dyżurny konsultant wytłumaczy krok po kroku, jak w prosty sposób podłączyć Holtera i pomoże uruchomić badanie. Nie musisz niczego robić samodzielnie.
W razie pytań lub niepokojącej Cię sytuacji nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w trakcie całego badania.

Krok 5

W trakcie badania

Holter będzie rejestrował pracę Twojego serca w dzień i w nocy. W trakcie trwania badania nie rezygnuj z żadnych codziennych czynności, idź do pracy, uprawiaj sport, baw się z dziećmi, odpoczywaj, rób to co zawsze, bez żadnych zmian.

W przypadku badań kilkudniowych Holterem EKG będziesz raz dziennie wymieniał samoprzylepne jednorazowe elktrody EKG na nowe. W tym czasie będziesz mógł zrobić krótką przerwę w badaniu na szybką kąpiel. Szczegóły przekaże Ci nasz konsultant podczas uruchamiania badania.

Krok 6

Zakończenie badania

Nie musisz niczego naciskać, po określonym czasie urządzenie automatycznie samo się wyłączy.  Po zakończeniu badania, odłącz kabelki od ciała, schowaj urządzenie do walizeczki, a następnie zapakuj do foliowej koperty zwrotnej (znajduje się w zestawie).  Ostatniego dnia badania nasz konsultant będzie z Tobą w kontakcie i zamówi kuriera po odbiór urządzenia. Jeżeli nie chcesz oczekiwać na przyjazd kuriera, możesz też zwrócić aparat samodzielnie w dowolnym sklepie Żabka, punkcie DHL lub paczkomacie InPost na terenie Całej Polski.

Krok 7

Wynik badania

Standardowy wynik badania w postaci szczegółowego raportu, z wykresami i opisem kardiologa otrzymasz zgodnie ze złożonym zamówieniem, na adres e-mail lub pocztą.

Badania analizują i opisują wysokiej klasy kardiolodzy z Centrum Telekardiologicznego HolterHELP. W razie potrzeby możesz skorzystać z porady kardiologa, który opisywał Twoje badanie.

Przykładowe wyniki badań możesz obejrzeć w zakładce Wyniki badań.

Dyżurny konsultant tel.: