Centrum Telekardiologiczne HolterHELP

Badanie Holter EKG bez skierowania w całej Polsce!

Sob: 10:00 - 15:00
Zamówienia telefoniczne, pomoc

Co to jest HolterHELP?

HolterHELP prywatnie – to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu, jest to nowoczesna usługa badania serca z dostawą Holtera kurierem do domu pacjenta. Usługa HolterHELP dostępna jest dla pacjentów w całej Polsce, bez skierowania!

Na usługę HolterHELP sklada się:

  • Badanie Serca z dostawą Holtera do domu (darmowa dostawa i odbiór – kurier DHL)
  • Analiza i Opis Badania (badania analizują kardiolodzy z Centrum Telekardiologicznego)
  • Wiarygodne Wyniki (pacjent otrzymuje szczegółowy raport badania z opisem kardiologa)
  • Dyżurny Konsultant (kontakt pacjenta z Centrum podczas badania)
  • Porada Kardiologa Online* (porada z zakresu wyników badania)

HolterHELP - Dostępne badania:

  1. Holter EKG
  2. Holter EKG dla dziecka
  3. Holter ciśnieniowy
  4. Event Holter z monitoringiem

Dzięki usłudze HolterHELP badanie serca wykonasz bezpiecznie bez wychodzenia z domu, usługę możesz zamówić przez internet lub telefonicznie: 792 999 919

Badanie zakupione w dni robocze do godz. 13:00 – możesz rozpocząć już jutro!

HolterHELP – Badanie Kontrolne Serca dla Sportowców

Holter EKG serca jest badaniem dedykowanym również sportowcom (np. biegającym maratony) w celu okresowej kontroli stanu zdrowia.
Badanie Holter EKG profilaktycznie zalecane jest również osobom zdrowym, którzy przekroczyli 40 rok życia, pracującym w dużym stresie, z nadwagą czy palącym papierosy.

Im dłuższe monitorowanie EKG, tym większa skuteczność wykrycia rzadkich zaburzeń rytmu serca i skuteczniejsze leczenie

Dla kogo jest HolterHELP?

HolterHELP to idealne rozwiązanie m.in. dla seniorów oraz osób, które mają utrudnione poruszanie się i mają problem z wyjściem z domu. To wygodna usługa dla tych pacjentów, którzy mają utrudniony dojazd do placówki medycznej, a muszą wykonać badanie serca lub dla osób które poprostu nie mają czasu, a muszą pilnie wykonać badanie za pomocą Holtera EKG.

Z usługi HolterHELP korzystają również pacjenci, którzy otrzymali od lekarza skierowanie na badanie holterowskie i nie chcą lub nie mogą czekać w kolejce na usługę realizowaną w ramach NFZ.

Usługa HolterHELP to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie badania Holter EKG, wystarczy, że złożysz zamówienie przez internet lub telefonicznie. Aparat Holtera zostanie dostarczony za pośrednictwem kuriera DHL w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce, a po zakończonym badaniu kurier sam odbierze aparat. Nie musisz się o nic martwić, wszystkim zajmie się nasz Konsultant z Centrum Telekardiologicznego, który będzie z Tobą w telefonicznym kontakcie w trakcie całego badania. Kiedy kurier dostarczy przesyłkę, skontaktuj się telefonicznie z naszym Centrum, nasz specjalista pomoże Ci prawidłowo założyć aparat i uruchomić badanie.

Na dzień dziesiejszy usługa HolterHELP niestety nie jest jeszcze refundowana przez NFZ.

Dyżurny konsultant tel.:
Wybierz badanie